"کالای خوابی برای خاص پسندان"

برند لاویتا با افتخار محصولات خوابی با کیفیت بالا را در داخل ایران تولید می‌کند، شعار اصلی این برند، فراهم کردن راحتی و لذت برای شما در هنگام خواب است. به همین خاطر از پارچه‌های با کیفیت وارداتی برای دوخت محصولات استفاده می شود تا برای شما تجربه‌ای استثنایی از خواب را به ارمغان آورده شود.

توسط دست خیاط‌های ماهر ایرانی، هر تکه محصول لاویتا با دقت بی‌نظیری دوخته می‌شود تا کیفیت و طراحی بی‌نظیری را به خانه‌ی شما بیاورد. اعتماد به محصولات لاویتا به معنای اعتماد به راحتی و شیکی بی‌پایان در هنگام خواب است. این برند همواره به دنبال ارائه محصولاتی جدید و جذاب برای شما است، تا تجربه‌ی خوابی به یاد ماندنی برای شما فراهم بیاورد!

سوالات متداول خرید از

لاویتاهوم

آیا محصولات دربرابر شستشو مقاوم هستند؟

بله، تمامی روتختی‌های لاویتا در صورت رعایت کردن دستورالعمل‌های لازم، دربرابر شست‌شو مقاوم هستند. برای اطمینان شما عزیزان، تمامی محصولات تا 1 سال پس از فروش گارانتی دارند. این گارانتی به شما اطمینان می‌دهد که ما به کیفیت محصولات خود اعتماد داریم و تا مدت زمان مشخص پس از خرید نیز با شما همراه هستیم.

محصول تا چند روز بعد به دست من می‌رسد؟

تمامی سفارشات تا نهایتا یک روز پس از ثبت سفارش (به‌جز سفارش‌های قسطی) به اداره پست تحویل داده می‌شود و به صورت پیشتاز برای شما ارسال می‌شود. طبق گفته مسئولان پست، مرسوله‌های تحت پوشش شهرستان‌ها از 3 تا 5 روز بعد به دست مشتری می‌رسد. همچنین، برای راحتی شما عزیزان، پس از ارسال، کد رهگیری پستی برای شما ارسال می‌شود تا بتوانید از طریق سایت پست مرسوله خود را رهگیری کنید.

آیا میتوان به صورت قسطی نیز خرید کرد؟

بله، اکنون شما می‌توانید با استفاده از سیستم پرداخت قسطی با چک صیادی به راحتی از خدمات ما استفاده کنید. فرایند خرید به این صورت است که ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت کنید و در مرحله تسویه حساب، گزینه پرداخت با چک را انتخاب نمایید. سپس یک چک با مبلغ مشخص را طبق دستورالعمل ارائه شده تهیه کرده و عکس آن را بارگذاری کنید. پس از این مرحله، برگه چک را به آدرس دفتر ما ارسال نمایید. پس از دریافت چک، همکاران ما به ارسال محصول شما می‌پردازند.

محصولات شما تولید ترکیه است یا ایران؟

این سوال بسیار مهمی است که اغلب مشتریان ما از ما می‌پرسند. در برند لاویتا، بیشتر پارچه‌های ما از کشور ترکیه وارد می‌شوند، اما دوخت و تهیه آنها کاملاً در داخل ایران و توسط خیاطان ماهر انجام می‌شود. این اتحاد میان کیفیت برتر پارچه‌های ترکیه و حرفه‌ای بودن دستان ایرانی، امکان ارائه محصولاتی با کیفیت بی‌نظیر را به ما می‌دهد.

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که حتی نسبت به نمونه‌های ترکی، محصولات ما دارای کیفیت بالاتری هستند. به همین دلیل، بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس به استفاده از محصولات محصولات برند لاویتا روی آورده اند. ما مفتخریم که طی این سال‌ها به دلیل کیفیت برتر محصولاتمان در نظر مشتریان خود شناخته شده‌ایم.

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من